Apartamento Vista Mar Em Laguna
Apartamento Vista Mar Em Laguna o powierzchni 60 m² z widokiem na morze wyposażony jest w jacuzzi i saunę. Casa of Anita leży w odległości 2 km, a Fonte da Carioca - prawie 20 min pieszo od tego apartamentu.
Igreja Matriz Santo Antonio Dos Anjos znajduje się 2,1 km od apartamentu.
Apartamento Vista Mar Em Laguna dysponuje miejscem do pobytu dziennego, miejscem do siedzenia i w pełni wyposażoną kuchnią oraz takimi udogodnieniami jak zmywarka i klimatyzacja. Aby zapewnić Ci komfort, obiekt oferuje oddzielną toaletę, gorącą kąpiel i prysznic. Ponadto dostępne są suszarka, bezpłatne kosmetyki i ręczniki.
Ulubione potrawy można przygotować w pełnowymiarowej kuchni z czajnikiem i piekarnikiem. Do lotniska regionalne Jaguaruna samochodem dojeżdża się w ciągu 51 minut. Goście z pewnością docenią taras i teren zabaw, które są dostępne na miejscu. Strefy zabaw i zewnętrzne strefy zabaw w Apartamento Vista Mar Em Laguna przyczyniają się do urozmaicenia pobytu młodszych gości.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Wi-Fi
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Minibar
- Kącik dzienny
- Stół
- Pralka
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Apartamento Vista Mar Em Laguna?
Na miejscu Goście Apartamento Vista Mar Em Laguna mogą zrelaksować się korzystając z jacuzzi i sauny. - ❓
Czy Apartamento Vista Mar Em Laguna obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento Vista Mar Em Laguna wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje lodówkę, czajnik i piekarnik. - ❓
Czy Apartamento Vista Mar Em Laguna ma basen?
Apartamento Vista Mar Em Laguna dysponuje basenem.